top of page

O MNĚ

DSC_0525u.jpg

Vždycky jsem věděla, že chci dělat něco kreativního, ale abych řekla pravdu, k focení jsem se dostala úplnou náhodou. Výběr střední pro mě byl jedna velká neznámá, a tak jsem si asi týden před odevzdáním přihlášek náhodně vybrala fotku. Říkala jsem si, že by to mohly být zábavně prožitý čtyři roky, ale myslím, že jsem v tu dobu ani netušila, že bych to jednou doopravdy chtěla dělat.

Ač to zní jako to největší klišé, tak můžu říct, že mě focení vlastně naplňuje. Můžu zachytit okamžik, kterej se už  (skoro určitě) nikdy nebude opakovat a to je podle mě ta věc, která mě na focení tak baví. Proto mám taky nejradši momentky a na nastavený fotky v ateliéru si zas tolik nepotrpím. Nejkrásnější jsou pro mě fotky, ze kterých už na první pohled vidím jakoukoliv emoci, protože v ten moment fotka může vyprávět aniž byste k ní museli cokoliv říkat. 

A KDE VÁS VYFOTÍM?

Původně jsem z Vysočiny, ale život mě zavedl vlastně skoro na druhou stranu republiky a tak teď bydlím v Olomouci. Tím, že tady nebydlím zas tak dlouhou dobu, tak to tady upřímně až tolik neznám, takže budu moc ráda když budu moct Olomouc i okolí poznat zas o něco líp (nejlíp při nějakém příjemném focení samozřejmě). 

Na svatební focení mi nedělá problém dojet úplně kamkoliv, ať už to bude město, vesnice nebo nějaká louka v nejodlehlejším koutě republiky.

bottom of page